Kontaktinfo

Ammerudklubben
41 60 83 55 (klubbleder)
94 01 05 08 (besvares kun i åpningstiden)
amd@aktivigrorud.no


Kalbakkenklubben
41 23 93 76 (klubbleder)
klb@aktivigrorud.no


Raven Romsås
98 67 51 14 (klubbleder)
94 02 92 51 (besvares kun i åpningstiden)
rms@aktivigrorud.no


Fyrhuset musikkverksted
94 16 68 49 (leder)
97 46 18 34 (besvares kun i åpningstiden)
fyr@aktivigrorud.no
Maria på Facebook


GROW medielab

Tonje Brustuen
tonje@aktivigrorud.no
90 41 47 42

Patrick Sognlien
patrick@aktivigrorud.no
47 46 52 71


UngDyrk
Frøydis Strømme Jørve
froydis.stromme.jorve@bgr.oslo.kommune.no
40 24 49 69


KunstLAB
Rafael Eish
rafael@aktivigrorud.no
47 45 23 11


Oppsøkende team


Ferieklubben
ferieklubben@bgr.oslo.kommune.no


Jobb for ungdom
Kamaria Hussein
95 17 23 22
kamaria.hussein@bgr.oslo.kommune.no


Utlånsbank
94 01 05 08 (besvares kun i åpningstiden)
utlan@aktivigrorud.no


Utleie
Se oversikt over utleielokaler og ta kontakt med hver enkelt klubb.


Redaktør for Aktiv i Grorud
Tonje Brustuen
90 41 47 42
tonje.brustuen@bgr.oslo.kommune.no


Leder for Aktivitetsenheten
95 44 98 85
habib.tahir@bgr.oslo.kommune.no


Andre henvendelser
post@aktivigrorud.no

© 2022 Aktivitets- og kulturenheten i Bydel Grorud, Oslo kommune